موسوی: آژانس با نهایت بی طرفی در دوره جدید به ماموریت خود عمل کند

به گزارش مجله افتخار، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی در دوره جدید با نهایت بی طرفی و حرفه ای گری به ماموریت خود عمل کند.

موسوی: آژانس با نهایت بی طرفی در دوره جدید به ماموریت خود عمل کند

به گزارش گروه سیاسی مجله افتخار، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با تبریک انتخاب رافائل گروسی به عنوان مدیرکل جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی، برای وی در این مسئولیت خطیر آرزوی توفیق کرد.

وی با اشاره به نقش بسیار حساس و مهمی که کشورهای عضو این نهاد در حوزه خلع سلاح و عدم اشاعه هسته ای و نیز توسعه همکاری های صلح آمیز هسته ای بر دوش آژانس بین المللی انرژی اتمی نهاده اند، ابراز امیدواری کرد که این نهاد بین المللی در دوره مسئولیت گروسی در نهایت بی طرفی و حرفه ای گری به وظایف و ماموریت های بین المللی خطیر خود عمل کند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی با تاکید بر نقش منحصربه فرد آژانس در ارتباط با جنبه های هسته ای برجام، و نیز اهمیت این نهاد در حوزه همکاری های هسته ای صلح آمیز کشورمان با سایر کشورهای عضو، توضیح داد: جمهوری اسلامی ایران آماده حفظ و گسترش تعامل و همکاری سازنده توام با حسن نیت و احترام متقابل با آژانس بر مبنای دقت حرفه ای و بی طرفی این نهاد است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 527

به "موسوی: آژانس با نهایت بی طرفی در دوره جدید به ماموریت خود عمل کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: آژانس با نهایت بی طرفی در دوره جدید به ماموریت خود عمل کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید