نقیبی: رستم و سهراب با هم کشتی گرفتند، حسن و کامران هم می گیرند!

به گزارش مجله افتخار، مربی سازنده کشتی جویبار می گوید که مسئله ای با برگزاری مسابقه انتخابی بین یزدانی و قاسمپور ندارد.

نقیبی: رستم و سهراب با هم کشتی گرفتند، حسن و کامران هم می گیرند!

حسین نقیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله افتخار در خصوص اظهارات اخیر همت مسلمی مربی حسن یزدانی در خصوص کشتی انتخابی وزن 86 کیلوگرم گفت: من جواب هیچ کسی را نمی دهم و همواره کار خودم را انجام می دهم. کاری به دیگران ندارم و تا امروز هم کاری به کسی کاری نداشته ام. فقط در خصوص کامران قاسمپور صحبت می کنم که می دانم خود را برای شرکت در انتخابی هفت تیر آماده می نماید.

این مربی باسابقه کشتی در خصوص وضعیت شاگردش ادامه داد: کامران در اردو مانده، من هم به او گفتم تمریناتش را در خانه کشتی دنبال کند چون آنجا امکانات بیشتری در اختیار او واقع شده است.

نقیبی در خصوص اینکه گفته می گردد نظر مازندرانی ها این بوده که کامران قاسمپور در وزن 92 کیلوگرم با علیرضا کریمی کشتی انتخابی بگیرد، اعلام نمود: نظرم این است که فعلا باید تابع نظر کادرفنی تیم ملی بود چون آنها تمرینات و وضعیت همه کشتی گیران را زیر نظر دارند. از نگاه من چه کامران و چه حسن یزدانی هر دو هر وزنی که کشتی بگیرند پیروز خواهند بود و توانایی شکست حریفان را دارند. هر دو در وزن های بالاتر نیز جواب خواهند داد. بارها گفته ام که رستم و سهراب پدر و پسر بودند و با هم کشتی گرفتند، حالا کامران و حسن همشهری و هم استانی هستند و با هم کشتی می گیرند. هر کسی بهتر مبارزه کند، ملی پوش خواهد شد.

مربی کمیل قاسمی و کامران قاسمپور تاکید نمود: کامران دو سال است در سطح دنیا خیلی خوب کشتی گرفته، از جام تختی سال گذشته گرفته تا جام تختی اخیر و مسابقات امیدها، فکر می کنم در مجموع او دو پوئن هم در این مدت به حریفانش نداده باشد. او در شرایط ایده آلی است. ضمن اینکه حسن یزدانی هم قهرمان دنیا و المپیک و افتخار کشتی ما است. این طبیعت ورزش است که مدعیان با هم کشتی بگیرند. مگر حسن یزدانی چند سال پیش مقابل مهدی تقوی کشتی نگرفت؟ چه کسی فکرش را می کرد حسن قهرمان دنیا را شکست دهد؟

وی گفت: دوست ندارم در خصوص این صحبت کنم که چه کشتی گیرانی شاگرد من بوده و هستند. چه کسانی سال ها با من تمرین نموده اند، اینها بین من و خدا می ماند. من اینها را خوب می دانم حتی اگر کشتی گیری هیچ وقت از من حرفی نزند. مهم این است که من و خدا می دانیم برای بچه ها چه زحماتی کشیده ام. حالا هم دوست داشتم، هم حسن عضو تیم ملی باشد و هم کامران، اما به هرشکل نظر کادرفنی تیم ملی این بود که آنها در 86 کیلوگرم انتخابی بدهند و یکی از بین آنها به دنیای می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 229

به "نقیبی: رستم و سهراب با هم کشتی گرفتند، حسن و کامران هم می گیرند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقیبی: رستم و سهراب با هم کشتی گرفتند، حسن و کامران هم می گیرند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید