پرونده عجیب تجاوز مرد جوان به سه زن؛ دو نفر از دوستانم برای نجات من آمدند، به آنها هم تجاوز کرد!

به گزارش مجله افتخار، مردی که متهم است به سه زن تعرض نموده، یک بار دیگر برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد، اما جلسه دادگاه او برگزار نشد.

پرونده عجیب تجاوز مرد جوان به سه زن؛ دو نفر از دوستانم برای نجات من آمدند، به آنها هم تجاوز کرد!

به گزارش شرق، این پرونده سال 94 و هم زمان با شکایت زنی به نام لادن علیه مردی 37 ساله به نام فیروز به جریان افتاد. لادن به مأموران پلیس تهران گفت: چند روز قبل یکی از دوستانم به نام ملیسا به من اطلاع داد مردی به نام فیروز، او را به زور به ویلایی حوالی سرخه حصار برده و بعد از اذیت و آزار از او فیلم گرفته است. برای یاری به ملیسا با فیروز قرار گذاشتم تا فیلم را پس بگیرم. وقتی او را دیدم، مدعی شد قصد ازدواج با ملیسا را دارد. داخل ماشینش در حال حرف زدن بودیم که حرکت کرد و بعد با تهدید چاقو مرا به همان ویلا برد و به من تعرض کرد و فیلم گرفت.

ملیسا وقتی دراین باره مورد پرسش نهاده شد، راز یک تجاوز دیگر را هم فاش کرد و گفت: فیروز از مدتی قبل مزاحم من می شد. او با مزاحمت هایش باعث جدایی من و همسرم شد، به همین دلیل تصمیم گرفتم با او صحبت کنم، اما وقتی سوار ماشینش شدم، به زور مرا به ویلایش برد. سپس به من تعرض کرد و فیلم گرفت. چند روز بعد با دوستم به نام آیدا که مطلقه بود به دیدن فیروز رفتم تا عکس هایم را بگیرم، اما به او هم تعرض کرد.

آیدا نیز احضار شد و با تأیید توضیحات دوستش گفت: وقتی فیروز قصد اذیت مرا داشت، مقاومت کردم، اما او فرزند کوچکم را که همراهم بود لبه پنجره برد و گفت: او را به داخل خیابان پرت می نماید. آنجا بود که تسلیم شدم.

با اظهارات سه زن جوان، فیروز شناسایی و دستگیر شد، اما اتهامش را رد کرد. پرونده برای تحقیقات بیشتر به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهم بنا بر مدارک موجود به اتهام زنای به عنف و آدم ربایی سه زن جوان در همان شعبه به صورت غیرعلنی محاکمه شد، اما بار دیگر جرمش را انکار کرد.

در انتها هیئت قضائی متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و سپس وی را به 100 ضربه شلاق، 10 ماه زندان، یک سال تبعید و 180 ساعت خدمات رایگان در شهرداری محکوم کرد. حکم صادره به دیوان فرستاده شد، اما قضات شعبه هفتم دیوان اعلام کردند متهم هرچند زنا را انکار نموده، اما به رفتار غیراخلاقی اقرار نموده است. از طرفی ارسال پیامک های غیراخلاقی و تهدیدآمیز به یکی از شاکی ها و ارسال تصاویر غیر اخلاقی حکایت از رفتار مجرمانه دارد.

همچنین با تحقیق زندگی یکی از شاکیان که دارای همسر و فرزند و موقعیت شغلی و اجتماعی خوبی است، منطقی نیست که وی به میل خودش به ویلای متهم رفته باشد. به این ترتیب رأی صادره نقض و پرونده به شعبه هم عرض فرستاده شد. متهم این بار در شعبه 9 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت. قرار بود دیروز متهم و شاکیان مواجهه حضوری شوند که به دلیل عدم حضور شکات، جلسه به وقت دیگری موکول شد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 978

به "پرونده عجیب تجاوز مرد جوان به سه زن؛ دو نفر از دوستانم برای نجات من آمدند، به آنها هم تجاوز کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده عجیب تجاوز مرد جوان به سه زن؛ دو نفر از دوستانم برای نجات من آمدند، به آنها هم تجاوز کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید