یک ساعت قبل از مرگ مارادونا چه اتفاقی افتاد؟

به گزارش مجله افتخار، چهارشنبه صبح مارادونا مانند روز های دیگر از خواب پا شد، اما حوالی ظهر دچار حمله قلبی شد و در نهایت این فاجعه عظیم برای دنیای فوتبال رقم خورد. 22 روز قبل بود که مارادونا به علت ضایعه مغزی در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی نهاده شد.

یک ساعت قبل از مرگ مارادونا چه اتفاقی افتاد؟

ابتدا به نظر می رسید همه چیز تحت کنترل و مساعد است و او چند روز بعد نیز با بهبودی از بیمارستان مرخص شد. سمت چپ جمجمه مارادونا مورد درمان نهاده شد، اما سه هفته بعد قلب او یارای ایستادگی نداشت و این اتفاق تلخ رقم خورد.

اما در روز 25 نوامبر مارادونا صبح بیدار شده، کمی صبحانه خورد و ابتدا قدم زد. در ادامه نوبت استراحت ظهرگاهی برای بازیابی انرژی فرا رسیده بود. کادر پزشکی مارادونا از سوییس آمده و شامل روانشناس، روانپزشک و پرستارانی برای درمان او بودند.

وقتی پرستار قصد داشت مارادونا را برای خوردن دارو در حوالی ظهر بیدار کند، متوجه شد او از حال رفته است. ابتدا شایعاتی در خصوص اینکه پزشک همسایه بر سر بالین مارادونا حاضر شده منتشر شد که البته تکذیب شد. آمبولانس فوری به محل رسید، اما عملیات احیا فایده ای نداشت و مارادونا جان خود را از دست داده بود.

مارادونا در هفته های اخیر به علت بیماری و البته شیوع ویروس کرونا از عشق خود فوتبال دور بود و روحیه خوبی نداشت. چندی قبل و در مراسم تولد سالگی، مارادونا آرزو کرد هر چه زودتر شر این ویروس از سر جهان باز گردد و حالا که اخبار زیادی در خصوص ساخت واکنش کرونا منتشر شده، دیگر مارادونایی وجود ندارد.

منبع:ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1290

به "یک ساعت قبل از مرگ مارادونا چه اتفاقی افتاد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ساعت قبل از مرگ مارادونا چه اتفاقی افتاد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید