برنی سندرز در مناظره بعدی دموکرات ها حضور پیدا می نماید

به گزارش مجله افتخار، سخنگوی ستاد انتخاباتی برنی سندرز سناتور ارشد و نامزد انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا گفت که حال سندرز خوب است و او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات حضور می یابد.

برنی سندرز در مناظره بعدی دموکرات ها حضور پیدا می نماید

به گزارش گروه بین الملل مجله افتخار، با گذشت یک روز از انتشار خبر بستری شدن برنی سندرز نماینده ایالت ورمونت در سنای آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 به دلیل مشکل قلبی و لغو کلیه فعالیت های انتخاباتی او تا اطلاع ثانوی، ستاد انتخاباتی او گفت که او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا می نماید.

به گزارش شبکه سی ان بی سی، ستاد انتخاباتی برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت و نامزد سوسیال- دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 13 آبان ماه 1399 آمریکا با اعلام بهبودی حال سندرز اطلاع داد که او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات که قرار است 15 اکتبر (23 مهر) برگزار گردد، حضور خواهد داشت.

ستاد انتخاباتی سندرز با صدور ایمیلی به این شبکه آمریکایی اضافه نمود: فعالیت های انتخاباتی (سندرز) طبق برنامه ادامه دارد و او در مناظره خواهد بود.

در ایمیل ارسالی ستاد انتخاباتی این نامزد شناخته شده انتخابات ریاست جمهویر آمریکا به جزئیات بیشتری اشاره نشده است.

عصر چهارشنبه (دیروز) به وقت تهران بود که رسانه های آمریکایی از بستری شدن برنی سندرز 78 ساله و لغو تمام فعالیت های انتخاباتی او به دلیل مشکل قلبی اطلاع دادند.

جف ویور مشاور ارشد این سناتور و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه روز گذشته گفته بود: سناتور سندرز در جریان کارزار انتخاباتی عصر روز گذشته دچار درد در ناحیه قفسه سینه شد. بعد از ارزیابی پزشکی و آزمایش تعیین شد که یک شاهرگ او دچار گرفتگی شده بود و (پزشکان) با موفقیت دو استنت نصب کردند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 439

به "برنی سندرز در مناظره بعدی دموکرات ها حضور پیدا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنی سندرز در مناظره بعدی دموکرات ها حضور پیدا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید