ترامپ: دموکرات ها با رسانه های جعلی به دنبال تقلب هستند

به گزارش مجله افتخار، رئیس جمهور آمریکا در ادامه اعتراض ها به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در توئیتی دموکرات ها را متهم به تقلب کرد.

ترامپ: دموکرات ها با رسانه های جعلی به دنبال تقلب هستند

به گزارش خبرنگاران، ترامپ در توئیتی نوشت:

دموکرات های چپ افراطی با همکاری شریکشان، رسانه های منتشرنماینده اخبار جعلی، کوشش می نمایند که این انتخابات را بدزدند؛ ما این اجازه را به آنها نخواهیم داد!

رئیس جمهور آمریکا روز گذشته نیز در پیغامی توئیتری در اعتراض به نقش رسانه های آمریکایی در معین نتیجه انتخابات تأکید نموده بود: او فقط در نظر رسانه های خبری جعلی پیروز شد. من به شکست هیچ چیز اعتراف نمی کنم! راه درازی در پیش داریم، این انتخاباتی است که در آن تقلب صورت گرفت!

در حالی که رسانه های جریان اصلی آمریکا جو بایدن را پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام نموده اند، ترامپ با تأکید بر اینکه در بعضی ایالت ها موارد متعددی از تقلب و تخلف در فرایند برگزاری انتخابات و شمارش آرا رخ داده است، تا به امروز از پذیرش پیروزی رقیبش امتناع ورزیده و با انتشار پیغام های متعدد در توئیتر و فیس بوک، خود را برنده انتخابات خوانده است.

ترامپ همچنین بارها تأکید نموده است که رسانه ها هیچ حقی برای اعلام نتیجه نهایی انتخابات ندارند و نتیجه انتخابات باید صرفاً پس از شمارش کامل آرا و رسیدگی به شکایات توسط مراجع مربوطه اعلام گردد.

طی چند روز گذشته فیس بوک و توئیتر بارها اظهارات دونالد ترامپ مبنی بر بروز تخلفات و تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را با درج برچسب هایی مانند بی اساس یا اطلاعات نادرست عملاً سانسور نموده اند و همین مسئله خشم دونالد ترامپ و طرفداران دوآتشه وی را برانگیخته است.

دونالد ترامپ روز آدینه نیز با انتشار پیغامی در توئیتر مسئولیت ناسالم شدن انتخابات آمریکا را متوجه دموکرات ها دانسته بود.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1271

به "ترامپ: دموکرات ها با رسانه های جعلی به دنبال تقلب هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: دموکرات ها با رسانه های جعلی به دنبال تقلب هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید