احتمال اعلام نامزدی ترامپ برای انتخابات 2024 در یکشنبه آینده

به گزارش مجله افتخار، براساس گزارش ها، دونالد ترامپ هفته آینده در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کار در فلوریدا می گوید که نامزد احتمالی 2024 جمهوریخواهان برای ریاست جمهوری آمریکا خواهد بود.

احتمال اعلام نامزدی ترامپ برای انتخابات 2024 در یکشنبه آینده

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا یکشنبه آینده در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کار درباره آینده حزبی که او در سال 2016 در رقابت های درون حزبی توانست نامزد آن گردد و بعد راهیابی به کاخ سفید و چهار سال ریاست جمهوری جنجالی، صحبت کند.

پایگاه خبری آکسیوس روز دوشنبه به نقل از منابع ناشناس گزارش داد، او در نظر دارد تا رقیب جو بایدن یا یک دموکرات دیگر گردد، در صورتی که بایدن 78 ساله نخواهد برای رسیدن به دور دوم ریاست جمهوری اقدام کند.

یک مشاور قدیمی گفت، سخنرانی ترامپ در این نشست جناح راستگرا نمایش قدرت با انتقال این پیغام است که شاید من دیگر توییتر یا دفتر کارم را نداشته باشم، اما من هنوز مسوول هستم.

یک منبع دیگر به نام جیسون میلر که از مشاوران نزدیک ترامپ است، گفت: ترامپ عملا حزب جمهوریخواه است. تنها شکاف میان خودی ها در واشنگتن دی.سی و جمهوریخواهان بنیادین در اطراف این کشور است. هنگامی که شما به رئیس جمهور ترامپ حمله می کنید، شما در حال حمله به ریشه های جمهوریخواهان هستید.

هزاران تن از زمان شورش شش ژانویه کنگره که ترامپ با هدف لغو شکست انتخاباتی خودش آن را تحریک کرد و در نهایت پنج کشته بر جای گذاشت، از این حزب خارج شده اند. ترامپ حساب توییتری خود را که جزو ابزارهای ارتباطی مورد علاقه اش در زمان حضور در کاخ سفید بود و دیگر رسانه های اجتماعی خود را بر سر دروغ ها و رفتارهای تحریک آمیزش در جریان حمله به کنگره از دست داد.

با این حال، نظرسنجی از جمهوریخواهانی که این حزب را ترک نکرده اند، نشان می دهد که این رئیس جمهوری سابق به وضوح از طیفی از نامزدهای بالقوه 2024 که چه حامی او هستند و چه حامی او نیستند، در یک رقابت مقدماتی خیالی، جلوتر است.

پایگاه خبری آکسیوس به نقل از منابع ناشناس همچنین گزارش داد، بعضی از نامزدهای احتمالی انتخابات 2024 به دنبال دریافت تاییدیه ترامپ بوده اند. همچنین به این نکته اشاره شد که این رئیس جمهوری سابق که تا روز انتخابات بعدی 78 ساله می گردد و اکنون که در کاخ سفید نیست با تهدیدهای حقوقی قابل توجهی روبروست، شاید برنامه دارد که خودش را همسو با آنها نشان دهد اما در نهایت نامزد نگردد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1448

به "احتمال اعلام نامزدی ترامپ برای انتخابات 2024 در یکشنبه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال اعلام نامزدی ترامپ برای انتخابات 2024 در یکشنبه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید