ترامپ: دیوان عالی ما را ناامید کرد!

به گزارش مجله افتخار، دونالد ترامپ در توئیتر از بابت تصمیم اخیر دادگاه عالی کشورش درخصوص عدم نشان دادن چراغ سبز به شکایت دادستان کل ایالت تگزاس در قبال نتایج انتخابات اخیر در چند ایالت کلیدی اظهار نارضایتی کرد.

ترامپ: دیوان عالی ما را ناامید کرد!

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر نوشت: دادگاه عالی واقعا ما را ناامید کرد. نه خردی، نه شجاعتی!

ترامپ در ادامه درباره تصمیم اخیر دادگاه عالی آمریکا در رد شکایت ایالت تگزاس در قبال نتایج انتخابات ماه نوامبر در توئیتر نوشت: شما رئیس جمهور آمریکا هستید در حالی که در انتخاباتی شرکت می کنید که در آن بیشتر از هر رئیس جمهور روی کار در تاریخ رای کسب می کنید و بر اساس ادعا شکست می خورید. شما نمی توانید در برابر دادگاه عالی صندلی به دست بیاورید بنا بر این شما در ایالتهای شگفت انگیز مداخله می کنید.

این رئیس جمهور آمریکا در ادامه از دن پاتریک، معاون فرماندار تگزاس نقل قول کرد که با ابراز نارضایتی گفت: آمریکا هیچ دادگاهی ندارد که (درباره این انتخابات) بر اساس کیفیتهای آن قضاوت کند. ترامپ در ادامه نوشت: این یک رسوایی حقوقی است. یک شرمساری برای آمریکا!

دیوان عالی آمریکا روز آدینه شکایت مورد نظر تگزاس درباره انتخابات ریاست جمهوری نوامبر را که مورد حمایت دونالد ترامپ بود، رد کرد. هدف از این طرح دعوی، ابطال نتایج در چهار ایالت به منظور تغییر شکست انتخاباتی ترامپ مقابل جو بایدن بود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1340

به "ترامپ: دیوان عالی ما را ناامید کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: دیوان عالی ما را ناامید کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید