تماس مدیرعامل پرسپولیس با گل محمدی برای تحمل شرایط بد مالی

به گزارش مجله افتخار، به گزارش خبرنگاران، جعفر سمیعی پس از انتخاب به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرایط مالی و حقوقی سرخپوشان را مورد بررسی قرار داد تا در جریان بدهی های داخلی و احکام مربوط به فیفا بابت طلب مربیان و بازیکنان خارجی پیشین سرخپوشان قرار بگیرد.

تماس مدیرعامل پرسپولیس با گل محمدی برای تحمل شرایط بد مالی

سمیعی که یکی از اهداف خود را حل مسائل مالی این باشگاه عنوان کرده بود با حساب خالی باشگاه روبرو شده است. باشگاهی که نزدیک به 6 میلیارد تومان برای پرداخت قسط اول قرارداد فصل جاری برخی بازیکنان خود بدهی دارد اما فقط حدود هفت میلیون تومان در حسابش است.

سمیعی که سعی کرده است رابطه خود با یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس را نزدیک کند به طور مرتب با وی در ارتباط است و گزارش مالی باشگاه را نیز به گل محمدی انتقال داده است.

سمیعی از گل محمدی خواسته تا تمرکز بازیکنان را تا فینال لیگ قهرمانان آسیا حفظ کند و او نیز تلاش خود را برای تزریق پول به باشگاه خواهد کرد تا سرخپوشان بدون مشکل سراغ جام قهرمانی در آسیا بروند.

برخی بازیکنان تازه وارد پرسپولیس همچون احسان پهلوان و حامد لک تا به امروز دریافتی از باشگاه نداشته اند و همانند بازیکنان فصل گذشته این تیم منتظر پول هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1253

به "تماس مدیرعامل پرسپولیس با گل محمدی برای تحمل شرایط بد مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس مدیرعامل پرسپولیس با گل محمدی برای تحمل شرایط بد مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید