درخواست نماینده رامهرمز برای معین تکلیف آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان

به گزارش مجله افتخار، نماینده مردم رامهرمز در مجلس خطاب به وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی از وی خواست به انتظار 18 ماهه جوانان رامهرمزی برای اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان انتها دهد.

درخواست نماینده رامهرمز برای معین تکلیف آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان

به گزارش مجله افتخار، اقبال محمدیان در جلسه علنی نوبت بعد از ظهر امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی با مخاطب قرار دادن محمد شریعتمداری وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از 18 ماه از برگزاری آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان می گذرد و جمعی از جوانان مستعد و تحصیل نموده منطقه با امید و آرزو در این آزمون شرکت کردند اما با وجود پیگیری های چندباره متاسفانه هنوز نتایج این آزمون اعلام نشده است.

این عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: با مدیرانی که امید جوانان را هدف قرار داده اند احتیاج به دشمن خارجی نداریم. اینها باعث سرخوردگی و بی اعتمادی نسل جوان شده اند. چرا با مدیران متخلف برخورد نمی کنید؟ در این مقطع حساس و فشارهای کمرشکن مالی بر مردم مسؤولان شستا و سیمان خوزستان عملاً زمینه نارضایتی در جامعه را به وجود آوردند. دستور دهید اسامی 100 نفر از پذیرفته شدگان برای آغاز کار در این شرکت هر چه سریع تر اعلام گردد.

نماینده مردم رامهرمز ادامه داد: طی دو سال گذشته بیش از 200 نفر از کارکنان شرکت مذکور بازنشسته شده اند. بیمه پاداش بهره وری آنان نیز در طول 12 ماه سال از حقوقشان کسر شد اما متأسفانه در احکام بازنشستگی خاتمه دوره خدمت شان اعمال نشد که واقعا ظلمی آشکار و تضییع حق کارکنان بازنشسته این شرکت است.

محمدیان متذکر شد: مدیران این شرکت حتی حاضر به تحویل دفاتر به سازمان تامین اجتماعی شهرستان و استان برای محاسبه حقوق این بازنشستگان نیستند. دستور دهید حق قشر کارگر سریعاً پرداخت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 203

به "درخواست نماینده رامهرمز برای معین تکلیف آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست نماینده رامهرمز برای معین تکلیف آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید