ضرورت ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تجهیزات انتظامی، واسطه ها باید کنار روند

به گزارش مجله افتخار، معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: در حوزه تجهیزات انتظامی باید واسطه ها کنار روند و ارتباط تولید کنندگان و مصرف کنندگان این تجهیزات با یکدیگر مستقیم باشد.

ضرورت ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تجهیزات انتظامی، واسطه ها باید کنار روند

سردار محمد علی نوری نژاد معاون هماهنگ کننده ناجا در گفت وگو با خبرنگار ، درباره نمایشگاه تجهیزات پلیسی (ایپاس 2019) گفت: تمام شرکت ها و تولیدکنندگان تجهیزات امنیتی و پلیسی با حضور در نمایشگاه ایپاس تولیدات خود را به معرض نمایش گذاشتند تا علاقه مندان مبحث تأمین امنیت، اقلام و اجناس آن ها را ببینند و نسبت به تهیه این اقلام اقدام کنند.

وی افزود: در حوزه تجهیزات انتظامی باید واسطه ها کنار روند و ارتباط تولید کنندگان و مصرف کنندگان این قبیل تجهیزات با یکدیگر مستقیم باشد.

سردار نوری نژاد شرح داد: طبق بازدیدی که از این نمایشگاه به عمل آوردیم، مشاهده شد که تنوع در کالا و تجهیزات وجود دارد و اقلام در حوزه های ایمنی، امنیتی و انتظامی در این نمایشگاه به معرض دید عموم قرار گرفته است و سطح کیفی نمایشگاه ایپاس هر سال نسبت به سال قبل افزایش یافته است و به صورت روزآمدی تجهیزات در حال ارتقاء هستند و بیش از 90 درصد تجهیزات نمایشگاه بومی هستند.

ضرورت توسعه تجهیزات امنیتی و پلیسی با استفاده از دانش و فناوری های نوین

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 433

به "ضرورت ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تجهیزات انتظامی، واسطه ها باید کنار روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تجهیزات انتظامی، واسطه ها باید کنار روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید