طرح پویش ایده ای کارآمد برای حل مشکل اشتغال و تخصص در کشور

به گزارش مجله افتخار، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح پویش که ایده ای کارآمد برای حل مشکل اشتغال و تخصص در کشور است، می تواند به عنوان برند و نشان برای دانشگاه آزاد اسلامی عمل کند.

طرح پویش ایده ای کارآمد برای حل مشکل اشتغال و تخصص در کشور

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ جمال سیدی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از اصفهان، امیرحسین بانکی پور فرد در نشستی با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان گفت: نقش مؤثر این دانشگاه در میزان پیشرفت استان و شهر اصفهان را نمی توان نادیده گرفت؛ چراکه شاهد بروز و ظهور این تأثیر در ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... هستیم به گونه ای که می توان این دانشگاه را به عنوان دانشگاهی پیشرو در بعد رسالت اجتماعی معرفی کرد.

وی اظهار کرد: یکی از مزیت های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، بهره مندی از کادر جوان و خوش فکر با توان بالاست که با پشتوانه سابقه روشن و درخشان این دانشگاه و با انگیزه ای مضاعف، موفقیت ها و تحولات قابل توجهی در مجموعه آموزش عالی استان رقم زده اند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از ابتکار دانشگاه آزاد اسلامی درباره تعریف دانشکده های مختلف با مأموریت های متفاوت مانند دانشکده حکمرانی، دانشکده خانواده و... بیان کر د: دانشکده های پیشنهادی جدید با رویکردهای متفاوت، می توانند در حل مسائل و معضلات کشور بسیار مفید و مؤثر واقع شود.

عضو مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان در ارتقای فرهنگ استان پیشرو و تأثیرگذار است، ادامه داد: طرح پویش که ایده ای کارآمد برای حل مشکل اشتغال و تخصص در کشور است، علاوه بر اینکه می تواند درباره نداشتن وابستگی به شهریه در دانشگاه آزاد اسلامی ایفای نقش کند، می تواند به عنوان یک برند و نشان تبلیغاتی برای این دانشگاه عمل کند و در جذب دانشجو بسیار مؤثر باشد.

به گزارش خبرنگاران، در پایان این نشست، نماینده مردم اصفهان از مجموعه پژوهشگاه مرکزی، مرکز تحقیقات بذر و گلخانه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان بازدید کردند.

انتهای پیام/4117/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1210

به "طرح پویش ایده ای کارآمد برای حل مشکل اشتغال و تخصص در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح پویش ایده ای کارآمد برای حل مشکل اشتغال و تخصص در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید