محمدی: مصدومیت های رضا یزدانی اذیتمان می نماید، شأن او باید حفظ گردد

به گزارش مجله افتخار، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان این که مصدومیت های پی در پی رضا یزدانی هم خود او و هم ما را اذیت نموده است، گفت: شرایط او خوب نیست و باید ببینیم به رقابت های جهانی می رسد یا خیر.

محمدی: مصدومیت های رضا یزدانی اذیتمان می نماید، شأن او باید حفظ گردد

به گزارش مجله افتخار، غلامرضا محمدی پس از انتها رقابت انتخابی وزن 65 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی قزاقستان که با پیروزی امیرمحمد یزدانی برابر پیمان بیابانی همراه بود، درباره ارزیابی خود از دو کشتی برگزار شده اظهار کرد: فکر می کنم با نتیجه ای که به دست آمد دیگر جای هیچ حرف و حدیثی باقی نماند. این بهترین تصمیم بود که انتخابی بین این دو کشتی گیر برگزار گردد. ما چاره ای جز این نداریم که در کشتی به سمت این جوان ها برویم. حتی اگر قرار باشد یک جا هم هزینه اش را بدهیم، مطمئن باشید که این جوان ها آینده درخشانی در کشتی خواهند داشت و آینده کشتی ایران خواهند بود.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران درباره نمایش خوب امیرمحمد یزدانی که با فاصله، پیروز به شکست بیابانی در دو مبارزه خود شد، اعلام نمود: از کشتی یزدانی رضایت دارم و نمایش خوبی داشت. فکر می کنم نکته برتر او در این مبارزه جسارتش بود که باعث شد پیروز مسابقه گردد. با وجودی که بیابانی باتجربه تر بود اما روحیه جنگندگی یزدانی او را برنده کرد.

وی اضافه نمود: امیرمحمد یزدانی کشتی گیری است که من خیلی پای او ایستادم. همان طور که به پیمان بیابانی میدان دادیم، به یزدانی هم میدان و فرصت دادیم. یزدانی به هر حال در رده سنی نوجوانان نیز دو سال کنار من بود و به اعتقاد من آینده خوبی دارد.

محمدی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد ترکیب تیم ملی در رقابت های جهانی قطعی شده است گفت: هنوز چیزی معین نیست. کوشش ما این است که طی چند روز آینده ترکیب نهایی را اعلام کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره وضعیت رضا یزدانی و مصدومیت روز گذشته وی که منجر به پارگی چانه اش شد اعلام نمود: متاسفانه رضا یزدانی در این مدت دچار مصدومیت های زیادی شده که خودش را هم خیلی اذیت نموده است. در هفت، هشت ماه گذشته رضا آسیب دیدگی های جدی داشت. ابتدا گوش او عفونت کرد و باعث شد آنتی بیوتیک های قوی استفاده کند که باعث ضعیف شدن بدنش شد. بعد از آن در تمرینات از ناحیه سر آسیب دید و دیروز هم که از ناحیه چانه دچار پارگی شد. واقعا شرایط او سخت است.

وی اضافه نمود: معتقدم شأن و صندلی رضا یزدانی باید حفظ گردد اما متاسفانه شرایط او چندان خوب نیست. او هر بار که آمده خوب تمرین کند، دچار یک آسیب دیدگی جدید شده است. ما هم با این مصدومیت های رضا یزدانی اذیت می شویم. امیدوارم که این آسیب دیدگی ها دیگر سراغ او نیاید.

محمدی در انتها در پاسخ به این سوال که آیا آسیب دیدگی او جای نگرانی مبنی بر نرسیدن یزدانی به رقابت های جهانی دارد یا خیر، گفت: همین مصدومیت های کوچک چند روز رضا یزدانی را عقب می اندازد. چند روز طول می کشد تا او به تمرینات برگردد و مهم تر از همه این است که یک کشتی گیر باید بتواند تمرین جدی کشتی انجام دهد. متاسفانه او چند روز دیگر هم عقب افتاد و باید ببینیم که وضعیتش چه می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 297

به "محمدی: مصدومیت های رضا یزدانی اذیتمان می نماید، شأن او باید حفظ گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: مصدومیت های رضا یزدانی اذیتمان می نماید، شأن او باید حفظ گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید