مربی تراکتور: بازی با پرسپولیس به دو دلیل سخت است

به گزارش مجله افتخار، مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در 13 هفته گذشته هیچ مسابقه آسانی نداشتیم و دیدار فردا با پرسپولیس هم به دو دلیل سخت است.

مربی تراکتور: بازی با پرسپولیس به دو دلیل سخت است

به گزارش خبرنگاران، عباس چمنیان، مربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار فردا با پرسپولیس گفت: 13 هفته از مسابقات لیگ را پشت سر گذاشتیم و از اولین بازی که مقابل نفت مسجدسلیمان برگزار کردیم تا بازی با آلومینیوم بازی ساده ای نداشتیم. مسابقات در لیگ این فصل با تمام تیم ها سخت و فشرده است و خاصیت لیگ امسال همین سخت بودن و فشرده بودن بازی هاست.

وی اضافه کرد: بازی فردای ما به دو دلیل سخت و مهم است. از یک سو پرسپولیس تیمی خوب، منظم و با تجربه است و در چند سال گذشته هم کمترین تغییر و تحول در ساختار فنی را داشته است. هم روی نیمکت و هم در زمین، نفراتی هستند که سال ها با هم بودند و به همین دلیل پرسپولیس تیمی هماهنگ است و ما بازی سختی پیش رو خواهیم داشت.

مربی تیم فوتبال تراکتور اضافه کرد: تلاش ما برای حفظ تیم تراکتور در بالای جدول باید مضاعف باشد. هفته گذشته علیرغم شایستگی هایی که در بازی با آلومینیوم داشتیم به دلیل عدم استفاده از فرصت ها شانس برد را از دست دادیم. تلاش کردیم در فاصله بین این دو بازی کمی روی بالا بردن آمادگی ذهنی بازیکنان کار کنیم. به این دلیل که زمان کم بود و خیلی نمی شد روی کار فنی کاری انجام دادیم.

چمنیان به اشاره به قدرت تیم پرسپولیس گفت: یک هدف مهم داریم و آن هم کنترل پرسپولیس در خط حمله است. تیم ما نیز بازیکنان با کیفیتی دارد و در این بخش هم خطرناک هستند. ما هم بازیکنان با کیفیت و با تجربه ای داریم. سعی می کنیم بیشترین کارایی را در بخش دفاعی داشته باشیم و در خط حمله هم خوب عمل کنیم. از نظر خلق موقعیت تیم ما شرایط و عملکرد خوبی داشته است.

وی درباره شرایط تیم تراکتور برای دیدار با پرسپولیس شرح داد: داشتن بازیکنان با کیفیت و نوع بازی و استراتژی تیم تراکتور باعث می شود که از یک طرف ارائه بازی با کیفیت و تماشاگرپسند را مدنظر داشته باشیم و از سوی دیگر رسیدن به دروازه حریفان را هدف قرار دهیم. امیدواریم بازیکنان ما در زدن ضربات آخر دقت عمل بیشتر باشد و از فرصت ها استفاده کنیم. فکر می کنم بازی ما مقابل پرسپولیس لحظات بسیار معین کننده است و سرنوشت بازی را کیفیت ضربات آخر و اشتباهات کمتر در زمین معین می کند.

مربی تیم تراکتور اضافه کرد: ما اندازه کافی در لیگ امسال به دلیل اشتباهاتی که در خط دفاعی و خط حمله داشتیم تنبیه شدیم. امیدوارم در این دو بازی نهایی نیم فصل اول، یعنی در این بازی و بازی آخر مقابل سایپا بتوانیم از این اشتباهات درس بگیریم و با حداکثر امتیاز این دو بازی را تمام کنیم. در نیم فصل هم سعی می کنیم با تقویت تیم، برطرف کردن نقاط ضعف و همچنین ترمیم کارهای تاکتیکی تیم مان، برای نیم فصل دوم بهتر شویم.

چمنیان درباره غایبان تیمش برای دیدار با پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی همچنان درباره سعید مهری تصمیم نهایی را اعلام نکرده و متأسفانه نمی توانیم از این بازیکن استفاده کنیم. او مستحق این محرومیت نیست و به همین دلیل خواستار این هستیم کمیته انضباطی به این دلیل که او در شروع کار (درگیری با آرمین سهرابیان) مرتکب خطا یا رفتار غیر ورزشی خاصی نشده بود، زودتر تصمیم بگیرد. حمید بوحمدان را هم به دلیل چهار کارته بودن در اختیار نداریم و سایر بازیکنان مسئله ای ندارند. دو مصدوم هم داشتیم که رسیده و در دو روز گذشته با ما تمرین کرده اند و برای بازی با پرسپولیس هم در لیست هستند. در صورت ضرورت از این بازیکنان نیز استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم با حداکثر توان برای بازی فردا آماده شویم و کسب نتیجه کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1437

به "مربی تراکتور: بازی با پرسپولیس به دو دلیل سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تراکتور: بازی با پرسپولیس به دو دلیل سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید