معلول: آمده ایم بجنگیم نه ببازیم، تماشاگران قرار نیست بازی نمایند

به گزارش مجله افتخار، سرمربی الدحیل می گوید جزئیات در بازی مقابل پرسپولیس حائز اهمیت است.

معلول: آمده ایم بجنگیم نه ببازیم، تماشاگران قرار نیست بازی نمایند

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیس و الدحیل فردا (دوشنبه) در چارچوب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم آزادی به مصاف هم می روند. نبیل معلول، سرمربی الدحیل صبح یک شنبه در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: پرسپولیس تیم خوبی است. الدحیل سال جاری استارت خوبی زد. ما به دنبال جزئیات هستیم چون جزئیات در این بازی نتیجه بازی را رقم می زند. امیدوارم بتوانیم در بازی فردا پیروز شویم و برای اولین بار به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم.

او درباره برگزاری دیدار الدحیل و پرسپولیس مقابل 100 هزار طرفدار ایرانی گفت: ما شک نداریم که بازی بزرگی برای پرسپولیس است و آن ها خودشان را برای این دیدار آماده نموده اند. با این حال ما خودمان را از نظر ذهنی برای این جدال آماده نموده ایم و مثبت فکر می کنیم. از هیچ چیز نمی ترسیم و بازیکنان ما تجربه کافی دارند. ما اینجا رسیدیم که بجنگیم، نه این که ببازیم.

سرمربی الدحیل در پاسخ به این سوال که چه تاکتیک خاصی برای تقابل با پرسپولیس دارد، اظهار کرد: تجربه من می گوید که این تماشاچیان نیستند که بازی می نمایند بلکه بازیکنان هستند که بازی می نمایند. به همین دلیل جزئیات در این بازی اهمیت زیادی دارد. در بازی اول، توپ و میدان دست ما بود و برای دقایقی در نیمه دوم، پرسپولیس بازی را در اختیار داشت که ما باز هم کنترل را به دست آوردیم. در خاتمه بازی، سناریو اینطور خواهد بود که کسی راجع به تماشاگران صحبت نخواهد کرد و تنها درباره بازیکنان صحبت خواهد شد.

معلول درباره آخرین وضعیت بوضیاف، بازیکن مصدوم الدحیل شرح داد: او بازیکن مهمی برای ماست. گرچه او 6 هفته در کنار ما نبود. چند بازیکن مصدوم دیگر به جمع ما برمی گردند. پرسپولیس هم غایبانی دارد که روی بازی آن ها تاثیر می گذارد. پرسپولیس با تمام بازیکنانش چهارشنبه بازی کرد اما ما استراحت کردیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا الدحیل در بازی فردا تدافعی بازی می نماید، توضیح داد: ما تهاجمی بازی می کنیم. فلسفه تیم ما این است و برای حمله و جنگ آمدیم.

سرمربی الدحیل در ادامه درباره آینده شغلی اش در صورت شکست مقابل پرسپولیس گفت: امیدوارم که نبازیم. بازی فوتبال 50-50 است و بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم. از نظر تکنیکی و بدنی هر دو تیم در بهترین شرایط هستند. برای تاریخ باشگاه ما خیلی مهم است که در این بازی پیروز شویم.

معلول در واکنش به این موضوع که تساوی در بازی فردا با توجه به این که الدحیل 9 بازی پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا پیروز گردیده، برای این تیم شکست محسوب می گردد، اظهار کرد: ما فشاری حس نمی کنیم و امیدواریم که نبازیم. ما به بازی در آزادی مقابل پرسپولیس آشنا هستیم. بازی نزدیکی بین دو تیم خواهد بود اما حالا که به این جا آمدیم، می خواهیم قدرت خودمان را نشان دهیم و پیروز شویم با این حال هیچ گونه فشاری روی ما نیست.

معلول درباره تقابل با خط دفاع قدرتمند پرسپولیس در دیدار فردا، گفت: ما آمدیم در یک بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم. ما الکی به اینجا نرسیدیم. همه تیم هایی که به این مرحله رسیدند کیفیت بالایی دارند. ما سعی می کنیم همانند بازی رفت به پرسپولیس گل بزنیم و در بازی مقابل این تیم به پیروزی برسیم. پرسپولیس دفاع خوبی دارد اما ما قدرت تهاجمی کافی برای گل زدن داریم.

او در خاتمه گفت: ما تجربه بازی کردن با تماشاچی و بدون تماشاچی داریم. درست است که بازیکنان پرسپولیس به بازی مقابل تعداد زیاد تماشاگر عادت دارند اما ما نیامدیم که ببازیم. چه طرفدار باشد، چه نباشد، ما به دنبال کسب نتیجه هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 48

به "معلول: آمده ایم بجنگیم نه ببازیم، تماشاگران قرار نیست بازی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معلول: آمده ایم بجنگیم نه ببازیم، تماشاگران قرار نیست بازی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید