نگرانی کاپیتان پرسپولیس از برگزاری داربی در هفته چهارم

به گزارش مجله افتخار، امید عالیشاه می گوید زود برگزار شدن داربی با ناهماهنگی تیمش هم زمان شده و این نکته ای نگران کننده برای هر دو تیم استقلال و پرسپولیس است.

نگرانی کاپیتان پرسپولیس از برگزاری داربی در هفته چهارم

به گزارش مجله افتخار، امید عالیشاه، کاپیتان پرسپولیس دوشنبه شب پس از دیدار این تیم برابر صنعت نفت که با برتری یک گله شاگردان کالدرون پایان یافت اظهار کرد: ما به 3 امتیاز این دیدار احتیاج داشتیم که با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران به این مهم دست پیدا کردیم.

وی ادامه داد: ما موقعیت های زیادی را از دست دادیم اما مهم کسب پیروزی بود که به آن رسیدیم. از بازی های بعد باید بهتر شویم و از موقعیت هایی که ایجاد می کنیم بیش تر استفاده کنیم.

عالیشاه درباره 90 به 10 شدن ظرفیت ورزشگاه آزادی در داربی پایتخت توضیح داد: به نظر من این سوال را مجله افتخار باید از خودشان بپرسند. امیدوارم این اتفاق شدنی باشد و رخ دهد و بدون مانع این دیدار برگزار شود.

او درباره صحنه مشکوک در داخل محوطه جریمه که توپ با دست مدافع صنعت نفت آبادان برخورد کرد توضیح داد: من در آن صحنه می خواستم توپ را به ترابی پاس دهم که دست بازیکن حریف جهت توپ را عوض کرد. به نظر من پنالتی بود اما کارشناسان باید در این خصوص صحبت کنند.

عالیشاه درباره داربی پایتخت گفت: متاسفانه داربی در هفته های ابتدایی برگزار می شود و ناهماهنگی هایی هنوز وجود دارد اما ما باید بهترین عملکردمان را داشته باشیم و بتوانیم در آن دیدار هم پیروز شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 358

به "نگرانی کاپیتان پرسپولیس از برگزاری داربی در هفته چهارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی کاپیتان پرسپولیس از برگزاری داربی در هفته چهارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید