واکنش به حضور جادوگر در فوتبال زنان

به گزارش مجله افتخار، مستوره یزدانی، سرپرست تیم زنان شهرداری سیرجان در مورد حواشی ایجاد شده مبنی بر حضور جادوگر در دیدار این تیم برابر سپاهان اصفهان که با پیروزی پرگل نماینده سیرجان به انتها رسید، واکنش نشان داد و گفت: تیم ما در لیگ امسال تا به امروز 13 مسابقه انجام داده است که 11 برد و دو تساوی داشتیم. اگر سال های گذشته را هم مرور کنید، می بینید که ما در رتبه های بالای لیگ بودیم. در 6 سال گذشته یک بار قهرمان شدیم، دوبار نایب قهرمان و سه بار هم مقام سومی لیگ را به دست آوردیم و تا امروز با اقتدار در صدر لیگ جدول هستیم.

واکنش به حضور جادوگر در فوتبال زنان

او افزود: باخت سنگین 6 بر 2 را با هیچ دلیلی نمی توان توجیه کرد. مربی سپاهان پس از باخت مقابل ما بهانه تراشی کرده که لباس داور همرنگ لباس تیم ما بوده و نظر کارشناس داوری را دیدید که گفت باخت سپاهان هیچ ربطی به مشابه بودن رنگ لباس شان با رنگ لباس داور نیست. امروز هم با مطرح کردن مسائل جادوگری برای تیم ما حواشی ایجاد کردند.

یزدانی ادامه داد: شاید منظورشان از جادوگری کشف و پروش استعدادهای 16-15 ساله است که باشگاه شهرداری سیرجان این کار را انجام می دهد و تحویل تیم ملی می دهد. باشگاه ما یکی از باشگاه های بازیکن ساز فوتبال زنان است و جایگاه ویژه ای در فوتبال زنان دارد. کارنامه تیم و مربی ما در فوتبال مشخص است. مریم جهانجاتی مربی با سابقه تیم ملی استعدادهای درخشانی نظیر زهرا علیزاده و افسانه چترنور را کشف کرده که مقابل تیم پر هزینه سپاهان گلزنی می کنند و یک مجموعه به این بزرگی را به چالش می کشند. کشف چنین بازیکنانی از دل روستاهای محروم نمایانگر دانش قوی فوتبالی و تجربه بالا است.

سرپرست شهرداری سیرجان در انتقاد به مربی سپاهان گفت: به نظرم مربی سپاهان به جای این که برای تیم ما حاشیه ایجاد کند، مربیگری را کنار بگذارد شاید آن موقع تیم سپاهان نتیجه بگیرد. این اولین باری نیست که این مربی 6 گل از تیم ما می خورد؛ در سال های گذشته نیز به تیم های این مربی 13 گل زده ایم. جادوگر کسانی هستند که توانستند تیم های استقلال و آذرخش را از هم بپاشانند و الان هم نوبت سپاهان است. مربی سپاهان که سال های گذشته از کادر فنی تیم ملی کنار گذاشته شد، امروز به دلیل نبودن در کادر تیم ملی زنان و ضعف فنی می خواهد عملکرد تیم های دیگران را خدشه دار کند و نتیجه نگرفتن خود را توجیه کند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1466

به "واکنش به حضور جادوگر در فوتبال زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به حضور جادوگر در فوتبال زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید