860 نیروی جدید در سازمان جنگل ها استخدام می شوند

به گزارش مجله افتخار، تهران (پانا) - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از فراهم شدن مقدمات لازم برای استخدام 860 نیروی جدید در سازمان جنگل ها اطلاع داد.

860 نیروی جدید در سازمان جنگل ها استخدام می شوند

به گزارش ایسنا، محمد باقر نوبخت امروز (دوشنبه) در نشستی که در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار گردید، اظهار کرد: برنامه ما این است که با برگرداندن بخشی از درآمدهای سازمان جنگل ها به این سازمان، منابع اعتباری آن را تامین کنیم.

وی اضافه کرد: درخواست سازمان جنگل ها این است که برای اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوان داری در شش ماهه نخست سال حداقل 50 درصد اعتبارات تخصیص پیدا کند. ما نیز در این زمینه همکاری مساعد را خواهیم داشت.

نوبخت ادامه داد: از سویی دیگر سازمان جنگل ها درخواست تخصیص کامل بودجه طرح های حفاظت و صیانت در برابر حریق را داشت. باید به این نکته توجه کنیم که این سازمان برای پیشگیری از حریق احتیاجمند استفاده از فناوری های نوین است و در کنار این به نیروی انسانی مجهز احتیاج دارد.

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه طی سال های اخیر 2500 نفر از نیروهای سازمان جنگل ها بازنشسته شده اند، گفت: از این رو مقدمات استخدام 860 نیروی جدید فراهم شده است و این نیروها طی تیرماه آزمون خواهند داد.

نوبخت در پایان گفت: بر این اساس باتوجه به آغاز آتش سوزی های جنگلی در کشور تجهیزات نیروهای شاغل و داوطلبان مردمی نیز تقویت می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1636

به "860 نیروی جدید در سازمان جنگل ها استخدام می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "860 نیروی جدید در سازمان جنگل ها استخدام می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید