شطرنج

شطرنج آنلاین جام ملت های آسیا، رجحان تیم مردان ایران مقابل امارات در گام نخست

تیم شطرنج مردان ایران در نخستین ملاقات خود در رقابت های آنلاین جام ملت های آسیا برابر تیم امارات به پیروزی دست یافت.

25 آبان 1399

لاکچری گردی در کافی شاپ های معروف جهان

کافی شاپ های معروف از کافه سنترال وین تا کرافت کافی پاریسدنیای جذاب و رنگارنگ خاص پسندها و لاکچری گردها، فقط به خرید از جدید ترین طرح های مزون های معروف میلان و لندن و نیویورک و یا مشاوره از فشن بلاگرها و حتی سفر های رویایی با کروزهای چند طبقه مجلل خلاصه...

11 خرداد 1399

داورزنی: فعلا در معاونت قهرمانی می مانم، بخشی از آزادی برای بانوان مسقف می گردد

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در مورد رای دیوان عدالت اداری در مورد رشته تیراندازی و تداوم حضور دادگر به عنوان رییس فدراسیون تیراندازی، گفت: حکم دیوان عدالت اداری قابلیت اجرایی ندارد و دادگر به عنوان رییس فدراسیون تیراندازی باقی خواهد ماند....

4 اسفند 1398

طلا و نقره دسته 59 کیلوگرم وزنه برداری به ایران رسید، نقره جوانمردی در پرتاب وزنه

ورزشکاران کشورمان توانستند مدال های طلا و نقره دسته 59 کیلو گرم وزنه برداری بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا را از آن خود کنند.

6 بهمن 1398

تاثیر ورزش مقاومتی بر بیماران مبتلا بهHIV

نتایج این طرح تحقیقاتی نشان می دهد ورزش و به خصوص ورزش های مقاومتی می تواند در بهبود وضعیت ترکیب بدن، سطح ایمنی و همچنین روحیه افرادی که با اچ.ای.وی زندگی می نمایند، بسیار تاثیرگذار باشد.

16 مهر 1398

تیم ملی شطرنج ایران به رده بیستم رنکینگ جهانی صعود کرد

به گزارش خبرنگاران، رنکینگ جدید منتشر شده از سوی فیده مربوط به ماه سپتامبر است. در این رده بندی تیم ملی شطرنج ارانبا میانگین ریتینگ 2566 و هم ریتینگ با آرژانتین در رده بیستم دنیا و سوم آسیا قرار گرفته است.

7 مهر 1398

قهرمان ایرانی، مایکل فلپس آسیا، شاهین ایزدیار

خبرگزاری ایسنا: شاهین ایزدیار بعد از کسب شش مدال طلا و یک مدال نقره بازی های پاراآسیایی 2018 به چهره ای شناخته شده تبدیل شده که ورزش ایران را به قاره کهن معرفی می نماید.

11 مرداد 1398

کردستان در صندلی هفتم ورزش دانش آموزی کشور قرار گرفته است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان، رشید قربانی اظهارداشت: در مجموعه آموزش و پرورش مسابقات در چهار سطح مدرسه، شهرستان، استان و کشور برگزار می گردد که پس از برگزاری مسابقات سه سطح اول، نفرات و تیم های برتر تحت...

9 اسفند 1397

کاپیتان تیم ملی گلبال به سوپرلیگ اروپا می رود

دبیر هیئت نابینایان و کم بینایان اردبیل گفت: حسن جعفری به عنوان کاپیتان و گلزن برتر تیم ملی گلبال ایران با حضور در کشور فنلاند در مسابقات سوپرلیگ اروپا حضور پیدا می نماید.

29 بهمن 1397