تفاهم نامه ای برای عرضه نانومحصولات در آمریکا و برزیل

به گزارش مجله افتخار، شرکت فرست گرافن تفاهم نامه ای با یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در برزیل به منظور عرضه نانومحصولات در این دو کشور امضا کرد.

تفاهم نامه ای برای عرضه نانومحصولات در آمریکا و برزیل

با تور برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، شرکت فرست گرافن (First Graphene) تفاهم نامه ای با یکی از فراورینمایندگان فولاد در برزیل امضا کرد. این شرکت اعلام نمود که این تفاهم نامه با بزرگترین فراوری نماینده فولاد برزیل، گرداو (Gerdau) امضا شده است. این تفاهم نامه در حال حاضر التزام آور نبوده و به طرفین اجازه می دهد تا دو شرکت برای مذاکره در خصوص شرایط مربوط به توافقنامه بحث و تبادل نظر نمایند.

به عنوان بخشی از این توافق نامه تجاری پیشنهاد شده است که شرکت گرداو به عنوان یک توزیع نماینده منحصر به فرد برای محصولات فرست گرافن در آمریکا معرفی گردد. گرداو همچنین حق توسعه برنامه های کاربردی برای این محصولات را دارد.

قرار است گرداو مناطقی شامل کشور های آمریکای جنوبی نظیر برزیل و احتمالا آمریکا را برای توزیع محصولات فرست گرافن تحت پوشش قرار دهد.

اگر گرداو بعضی از اهداف فروش و سرمایه گذاری از پیش مشخص شده را به دست آورد، توافق اولیه تجاری آن با فرست گرافن نیز ممکن است توسعه بیشتری پیدا کند.

مایک بل، مدیرعامل فرست گرافن می گوید که این ارتباط با گرداو نشانه ای قوی از توجه بین المللی به فرست گرافن است.

وی اضافه کرد: ما خوشحالیم که گرداو فرصت های تجاری زیادی را در حوزه گرافن شناسایی نموده است. ارتباط با گرداو، که یک رهبر جهانی در بازار های فولاد بوده و موقعیت بسیار تثبیت شده ای در آمریکا دارد، استفاده از گرافن را در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی تسریع خواهد نمود.

در طول 5 سال گذشته، شرکت فرست گرافن با دانشگاه های مختلفی همکاری داشته تا از کیفیت محصولات خود اطمینان حاصل کند. براساس ادعای مسئولان این شرکت، آن ها هیچ شرکت فراورینماینده دیگری را سراغ ندارند که بتواند ورق های گرافنی با ابعاد محصولات آن ها فراوری کند.

ارزیابی این محصولات توسط شرکت فرست گرافن و شرکای صنعتی این شرکت در حال اجرا است. مصرف نمایندگان می توانند در مقیاس چند کیلوگرم از این محصولات را سفارش داده و خریداری نمایند. فرست گرافن محصولات خود را با قیمت رقابت پذیر در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرکت به دنبال تداوم توسعه گرافن است و برای این کار از فناوری منحصر به فرد خود استفاده می نماید. فرست گرافن همکاری مشترکی با 4 دانشگاه برای توسعه مواد دوبعدی گرافن دارد. همچنین این شرکت با شرکای صنعتی مختلفی برای تجاری سازی گرافن کار می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1510

به "تفاهم نامه ای برای عرضه نانومحصولات در آمریکا و برزیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه ای برای عرضه نانومحصولات در آمریکا و برزیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید