جزئیات نحوه حضور کارمندان در ادارات تهران با توجه به افزایش آمار های کرونا

به گزارش مجله افتخار، خبرگزاری خبرنگاران- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به اینکه تهران در شرایط قرمز قرار گرفته است، گفت: ادارات با کار ضروری حداکثر تا 50 درصد نیرو و ادارات با کار غیر ضرور حداکثر تا 30 درصد می توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.

جزئیات نحوه حضور کارمندان در ادارات تهران با توجه به افزایش آمار های کرونا

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا در مورد فرایند اجرای دورکاری در تهران با توجه به افزایش آمار های کرونا گفت: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهر های قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت کنند یعنی می توانند حداکثر تا 50 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم می توانند حداکثر تا 30 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

وی گفت: در تهران با توجه به اینکه در شرایط قرمز قرار گرفته است، برگزاری جلسات در صورت ضرورت باید حداکثر با 15 نفر تشکیل شود و برگزاری جلسات غیر ضرور و بیش از این تعداد ممنوع است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ادامه داد: اجرای مصوبات ستادملی کرونا لازم الاجراست و بر همین اساس اجرای شرایط شهر های قرمز به تمامی دستگاه های استان تهران ابلاغ شده است و بر اجرای ان نیز نظارت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1522

به "جزئیات نحوه حضور کارمندان در ادارات تهران با توجه به افزایش آمار های کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نحوه حضور کارمندان در ادارات تهران با توجه به افزایش آمار های کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید