خبرنگاران دستگیری 103 اراذل و اوباش در طرح اقتدار 2 پلیس غرب استان تهران

به گزارش مجله افتخار، تهران-خبرنگاران- فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: با اجرای طرح اقتدار 2 و برخورد با اراذل و اوباش در شهرستان های غرب استان، 103 نفر دستگیر شدند.

خبرنگاران دستگیری 103 اراذل و اوباش در طرح اقتدار 2 پلیس غرب استان تهران

به گزارش خبرنگاران از پلیس غرب استان تهران، سردار کیوان ظهیری روز چهارشنبه بیان داشت: بنا به درخواست مکرر مردم برای برخورد با اراذل و اوباش و براساس وظیفه ذاتی پلیس، طرح مقابله با این افراد از سه روز گذشته توسط پلیس در 6 شهرستان غرب استان به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در اجرای این طرح 319 نفر دستگیر شدند، که 103 نفر از این دستگیر شده ها از مخلان نظم و امنیت بوده و علی رغم اینکه دفعاتی به جرم شرارت بازداشت شده بودند مجدداً به اقدامات مجرمانه خود ادامه داده و به علت شرارت، نزاع و تخریب بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه در جریان اجرای این طرح، 112 حکم قضائی اجرا شد، بیان داشت: 239 مخفیگاه و پاتوق اراذل و اوباش در شهرستان های غرب استان تهران مورد بازرسی و کنترل قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف 18 قبضه سلاح جنگی، 40 قبضه سلاح سرد از اوباش بازداشت شده، بیان داشت: در عملیات پلیس، 13 هزار و 500 نخ سیگار قاچاق و2 هزار و 200 لیتر روغن خوراکی غیرمجاز و تقلبی نیز کشف شد.

ظهیری با اشاره به کشف 472 دستگاه ماینر، گفت: 21 هزار و 700 عدد قرص غیرمجاز و روانگردان نیز از متهمان کشف شد.

وی با اشاره به پخش کلیپی از تخریب خودروهای شهروندان در شهرستان بهارستان در فضای مجازی، شرح داد: در این خصوص، ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی سه نفر را شناسایی و دستگیر کردند.

ظهیری افزود: فردی که سه نفر از شهروندان بهارستان را به صورت نیمه عریان و با تهدید سلاح سرد در سطح شهر گردانده بود در عملیات ویژه توسط پلیس دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به این که اجرای طرح عملیاتی اقتدار 2 در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: با هماهنگی های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1393

به "خبرنگاران دستگیری 103 اراذل و اوباش در طرح اقتدار 2 پلیس غرب استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دستگیری 103 اراذل و اوباش در طرح اقتدار 2 پلیس غرب استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید