سلطانی فر: باشگاه های خصوصی تا سقف 16 میلیون تومان وام می گیرند

به گزارش مجله افتخار، سلطانی فر گفت: باشگاه های خصوصی به میزان هر پرسنلی که دارند و حق بیمه پرداخت می نمایند، تا سقف 16 میلیون تومان وام می گیرند.

سلطانی فر: باشگاه های خصوصی تا سقف 16 میلیون تومان وام می گیرند

جهت دریافت خدمات اجرای سایبان پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سلطانی فر در نشست صمیمی با فعالان مالی بخش ورزش و سازمان های مردم نهاد جوانان که عصر امروز برگزار گردید؛ اهمیت سلامت و معیشت مردم را مورد توجه قرار داد و گفت: نمی توان در مورد شرایط کرونا نظر قطعی داد چرا که این ویروس رفتار غیر قابل پیش بینی داشته و تا آنجا پیش رفته که اقتصاد جهان در مقابل این ویروس میکرونی زمینگیر شده و جهانی پسا کرونا جهانی جدیدی خواهد بود که باید با شرایط جدید برنامه ریزی کنیم.

وزیر ورزش و جوانان، تصمیمات عرصه ورزش را متاثر از مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا دانست و توضیح داد: بر همین اساس فعالیت باشگاه های خصوصی تا 15 اردیبهشت و کلیه مسابقات نیز تا انتها اردیبهشت ماه تعطیل شده است و تصمیمات جدید نیز با توجه به شرایط شیوع این ویروس در ادامه اتخاذ خواهد شد.

سلطانی فر اهمیت فعالیت باشگاه های خصوصی را که متاثر از بیماری کرونا دچار مسائل مالی شدند مورد توجه قرار داد و گفت: در مورد 4300 مکان ورزشی که در اختیار داشتیم و به بخش خصوصی اجاره داده شده بود، آن ها را مشمول بخشودگی اجاره ها در دو ماه کردیم و اگر این شرایط استمرار یابد، بخشودگی نیز ادامه خواهد داشت از طرفی بیمه کارفرمایان و برق و گاز را هم استمهال (مهلت) کردیم.

وزیر ورزش و جوانان فعالیت های حدود 28 هزار باشگاه خصوصی در سراسر کشور را هم مهم برشمرد و گفت: در این زمینه در دولت تسهیلاتی مصوب شده بطوریکه به میزان هر پرسنلی که باشگاه ها دارند و حق بیمه پرداخت مَی نمایند، تا سقف 16 میلیون نَفَر برای سه ماه اسفند، فروردین و اردیبهشت وام 12 درصد تعلق مَی گیرد که 8 میلیون برای حقوق و 8 میلیون برای هزینه باشگاه ها خواهد بود.

سلطانی فر میزان تنفس این تسهیلات برای باشگاه های خصوصی را 4 ماه و مدت پرداخت آن را 2 سال عنوان و زمان ارائه آن را از حداکثر هفت تا ده روز آینده گفت.

وزیر ورزش و جوانان اراده دولت را علیرغم تحریم های ظالمانه آمریکا و کمبود منابع کاهش فشار ها برای مردم و فعالان مالی دانست و گفت: اراده وزارت ورزش و جوانان هم یاری به فعالان مالی در ورزش است تا حداقل بتوانند با حفظ وضع موجود اشتغال، شرایط را مدیریت نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 855

به "سلطانی فر: باشگاه های خصوصی تا سقف 16 میلیون تومان وام می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: باشگاه های خصوصی تا سقف 16 میلیون تومان وام می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید