سیاست های جدید دانشگاه های آمریکا برای مقابله با کرونا اعلام شد

به گزارش مجله افتخار، در پی تعطیلی بسیاری از کلاس های درسی دانشگاه های آمریکا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، این دانشگاه ها سیاست های آموزشی جدید خود را اعلام کردند.

سیاست های جدید دانشگاه های آمریکا برای مقابله با کرونا اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه مجله افتخار، با توجه به افزایش چشمگیر مبتلایان به کووید-19، دانشگاه های گوناگون آمریکا از کالیفرنیا تا نیویورک، دانشگاه را تعطیل اعلام کردند. لغو کلاس ها بیشتر در ایالت ها و مناطقی صورت گرفت که آلوده به کرونا ویروس شده اند. از جمله این ایالت ها و مناطق می توان به نیویورک، کالیفرنیا و سیاتل اشاره کرد.

اغلب دانشگاه های آمریکا سفر دانشجویان خود به ایتالیا، کره جنوبی و ایران را ممنوع کرده و اعلام کردند در صورت سفر به این کشورها، پس از بازگشت، 14 روز قرنطینه خواهند شد.

دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس

دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس(UCLA) به تازگی اعلام کرد که برگزاری کلاس های حضوری را لغو کرده و قصد دارد تا تاریخ 10 آوریل سال جاری کلاس ها را به صورت آنلاین برگزار کند. همچنین این دانشگاه قصد دارد اجتماعات غیرضروری با حضور بیش از 100 نفر را لغو کند که البته بخش اقامتی دانشگاه همچنان فعال باقی می ماند.

دانشگاه دوک

دانشگاه دوک (Duke) که در ایالت کارولینا شمالی واقع شده است کلاس های حضوری خود را لغو و اعلام کرد که تعطیلات بهاره برای دانشجویان دوره کارشناسی تا تاریخ 22 مارس ادامه دارد. از طرفی دیگر، دانشجویانی که در این تعطیلات از شهر خارج شده اند هم نباید به دانشگاه بازگردند.

دانشگاه پردو

دانشگاه پردو (Purdue) در ایالت ایندیانا هم اعلام کرد که کلاس های آنلاین از تاریخ 23 مارس سال جاری آغاز خواهد شد و این شرایط تا پایان ترم ادامه خواهد یافت ولی این دانشگاه گفته که دانشجویانی که برای تعطیلات رفته اند، اجازه بازگشت دارند.

دانشگاه کلمبیا

دانشگاه کلمبیا هم اعلام کرد که در راستای مقابله با گسترش کرونا ویروس، تا آغاز تعطیلات بهاری که روز جمعه است، کلاس های دانشگاه کلمبیا به صورت آنلاین برگزار شود.

دانشگاه هوفسترا

دانشگاه هوفسترا (Hofstra) که در لانگ آیلند نیویورک واقع است کلاس های این هفته خود را لغو کرد.

دانشگاه کالیفرنیا، برکلی

دانشگاه کالیفرنیا برکلی بسیاری از کلاس های حضوری خود را به حالت تعلیق درآورد. رئیس این دانشگاه اعلام کرد که این تغییرات تا پایان تعطیلات بهاری که 29 مارس است، ادامه می یابد.

دانشگاه ایالتی اوهایو

این دانشگاه کلاس های حضوری خود را تا تاریخ 30 مارس لغو کرد و به دانشجویان اعلام کرد که کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شود. این دانشگاه همچنین گفته که کارمندان دانشگاه هم می توانند از راه دور کار های خود را انجام دهند.

دانشگاه پرینستون

دانشگاه پرینستون که همواره از برترین های آمریکا بوده است، اعلام کرد که تمامی سخنرانی ها و سمینار ها از تاریخ 23 مارس که تعطیلات بهاری به پایان می رسد، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. مشاوران پزشکی این دانشگاه گفته اند که بهترین زمان برای اتخاذ سیاست هایی برای کاهش سرعت پیشروی ویروس، هم اکنون است. این دانشگاه دانشجویان خود را ترغیب کرد که در خانه بمانند. این تغییرات تا تاریخ پنج آوریل برقرار خواهد بود و با نزدیک شدن به این تاریخ، مجددا ارزیابی های جدید صورت خواهد کرفت.

دانشگاه سیاتل

دانشگاه سیاتل که 7 هزار و 200 دانشجو دارد، از روز دوشنبه گذشته کلاس های حضوری خود را لغو کرد. رئیس این دانشگاه گفت: ما تلاش کردیم که به گونه ای عمل کنیم که اولویت را سلامتی دانشجویان و کارمندان دانشگاه قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 821

به "سیاست های جدید دانشگاه های آمریکا برای مقابله با کرونا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست های جدید دانشگاه های آمریکا برای مقابله با کرونا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید