مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات در خصوص قراردادهای دولت ترامپ راآغاز کرد

به گزارش مجله افتخار، مجلس نمایندگان آمریکا با مشکوک شدن به نوع قراردادهای دولت ترامپ در دوران کرونا تحقیقات در خصوص نحوه خرید دستگاه های تنفس مصنوعی را شروع کرد.

مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات در خصوص قراردادهای دولت ترامپ راآغاز کرد

روزنامه واشنگتن پست بامداد پنجشنبه نوشت راجا کریشنامورتی نماینده دموکرات و رییس کمیته فرعی نظارت مجلس نمایندگان بر سیاست مالی و مصرف کننده، نامه هایی را به شرکت های فروشنده دستگاه تنفس مصنوعی ارسال کرد و در آن خواهان دریافت اسناد و ارتباطات مربوط به این قراردادها شد.

دولت فدرال آمریکا در آوریل (تیر) سال گذشته قراردادی به ارزش 16.2 میلیون دلار با شرکت (Combat Medical) برای خرید چندین دستگاه تنفس مصنوعی به امضاء رساند.

با گذشت تنها چند ماه از این قرارداد، مقامات وزارت بهداشت و سلامت آمریکا اعلام کردند که دستگاه های خریداری شده برای درمان بیماران کرونایی مناسب نیستند.

پس از اعتراض مقامات بهداشتی، مجددا دولت ترامپ قراردادی به ارزش 62.5 میلیون دلار با شرکت (Combat Medical) برای خرید دستگاه های پیشرفته تر تنس مصنوعی به امضاء رساند اما دوباره دستگاه های پیشرفته نیز برای معالجه و درمان بیماران کرونایی نامناسب تشخیص داده شد.

نمایندگان هیات نظارت بر سیاست های مالی بر این باورند که دولت ترامپ تنها در قراردادهای مذکور به فکر ذینفع بودن خود بوده و هیچ توجهی به سلامت بیماران کرونایی نداشته است.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1423

به "مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات در خصوص قراردادهای دولت ترامپ راآغاز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات در خصوص قراردادهای دولت ترامپ راآغاز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید