مطالبات مراکز درمانی دانشگاهی تا قبل از بهمن 98 پرداخت شد

به گزارش مجله افتخار، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مطالبات مراکز درمانی دانشگاهی تا قبل از بهمن 98 را در اسفند سال گذشته پرداخت کردیم.

مطالبات مراکز درمانی دانشگاهی تا قبل از بهمن 98 پرداخت شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مصطفی سالاری در جلسه پیاده سازی ساختار جدید ادارات کل و مدیریت های درمان سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیران کل و درمان استان ها برگزار گردید، اضافه کرد: در بحث خدمت رسانی به بیماران کرونا، مراکز درمانی این سازمان کوشش قابل توجهی داشتند و ادارات کل بیمه ای استان ها نیز در این ایام عملکرد مناسبی داشته اند و قدردان زحمات همه همکاران هستیم.

وی اضافه کرد: تعدادی از همکاران این سازمان در راستا خدمت رسانی شهید شدند و در مجموع همه دست اندرکاران در سازمان تامین اجتماعی در موضوع کرونا کوشش کردند تا کارنامه پیروزی از خود به جا بگذارند.

سالاری با اشاره به اقدامات مهم سازمان تامین اجتماعی در امسال گفت: بعضی از فعالیت ها از سال گذشته شروع شده است، برگزاری آزمون مدیران آینده از جمله این اقدامات بود که به منظور شایسته گزینی در این سازمان در سال 98 انجام شد.

سالاری اضافه کرد: در حال حاضر در انتصاب مدیران سه معیار نتیجه آزمون، کانون های ارزیابی و سوابق و تجارب همکاران توامان مورد توجه قرار می گیرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ایجاد اداره کل ارتباطات و نظارت مردمی در این سازمان گفت: مقدمات تشکیل آن صورت گرفته است و هدف از ایجاد آن پاسخگویی مناسب و در اسرع وقت به مخاطبان با استفاده از روش های گوناگون است.

سالاری در ادامه به موضوع پرداخت مطالبات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان یکی از فعالیت های مهم سال گذشته سازمان تامین اجتماعی پرداخت و گفت: مطالبات مراکز درمانی دانشگاهی تا قبل از بهمن را در اسفند سال 98 پرداخت کردیم و امروز هم به صورت علی الحساب مطالبات بهمن ماه سال گذشته مراکز درمانی دانشگاهی پرداخت شد و کوشش می کنیم این پرداخت ها به صورت مستمر انجام گردد تا ضمن تامین منابع خدمات این مراکز، اعتبار دفترچه های درمانی ارتقا یابد.

وی ادامه داد: مطالبات مراکز طرف قرارداد غیردانشگاهی نیز تا شهریور سال گذشته پرداخت شده است و کوشش می کنیم پرداخت هایمان را در این بخش به روز کنیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به بودجه کل کشور و موضوع تامین اجتماعی در آن اضافه کرد: احتیاج های تامین اجتماعی در این بودجه به خوبی دیده شد و هیچ محدودیتی برای این سازمان ایجاد نشده است.

سالاری با قدردانی از کوشش های مجلس و دولت در این زمینه، پیگیری وصول مطالبات از دولت را از اقدامات قابل توجه در سال گذشته عنوان نمود و گفت: امسال نیز پیروز شده ایم 5200 میلیارد تومان از دولت بابت بدهی اش دریافت کنیم.

وی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان و رسیدگی به درخواست های مستمری بگیران برای ما بسیار مهم است و پیگیری اجرای این مساله را وظیفه خود می دانیم.

سالاری ادامه داد: خوشبختانه تفاهمنامه اولیه با سازمان برنامه و بودجه داشتیم و برای تحقق آن کوشش می کنیم، زیرا این موضوع مدنظر دولت هم است.

وی ایجاد سطح بندی مراکز درمانی و بودجه عملکردی از دیگر فعالیت های شاخص سازمان تامین اجتماعی عنوان نمود و اصلاح فرایند ها و توسعه خدمات غیرحضوری را نیز از اقدامات مهم این سازمان در امسال برشمرد.

همچنین، در این جلسه تعدادی از معاونین سازمان و مدیران کل و درمان های تامین اجتماعی سراسر کشور به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 952

به "مطالبات مراکز درمانی دانشگاهی تا قبل از بهمن 98 پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطالبات مراکز درمانی دانشگاهی تا قبل از بهمن 98 پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید