بلومبرگ: ایران به ترامپ نشان داد بزرگ تر از آن است که منزوی گردد

به گزارش مجله افتخار، یک رسانه آمریکایی سه شنبه نوشت ایران به رئیس جمهور آمریکا نشان داد بزرگ تر از آن است که منزوی گردد.

بلومبرگ: ایران به ترامپ نشان داد بزرگ تر از آن است که منزوی گردد

به گزارش گروه بین الملل مجله افتخار، یک رسانه آمریکایی سه شنبه نوشته ایران به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نشان داده بزرگتر از آن است که متلاشی یا منزوی گردد.

وبگاه شبکه خبری بلومبرگ در ابتدای این تحلیل نوشته ترامپ اندکی پیش هشدار داده بود که اگر ایران دست به اقدامی بزند اتفاق بسیار بدی برایش رخ خواهد داد. این رسانه در ادامه نوشته است: الان با حمله به زیرساخت های نفتی سعودی اتفاق بزرگی اتفاق افتاده، اما با وجود این به نظر می رسد این دولت مستقر در واشنگتن است که گرفتار مسائل شده است.

بلومبرگ با اشاره به حمله اخیر به تأسیسات نفتی عربستان سعودی و اتهامات مطرح شده درباره نقش آفرینی ایران در این حملات نوشته است: بعد از آنکه مقام های بلندپایه در دولت ترامپ صراحتاً ایران را بابت این حملات مقصر شمردند هنوز معین نیست آمریکا بتواند دست به اقدامات تلافی جویانه علیه کشوری بزند که همین حالا هدف تحریم های مفرط مالی قرار گرفته است.

این رسانه می نویسد: حتی اگر میان رأی دهندگان آمریکایی هم اشتیاقی برای شروع کردن جنگی دیگر در خلیج [فارس] وجود داشته باشد، ایران بزرگتر از آن است که بتوان به آن حمله کرد؛ ضمن آنکه ایران نشان داده در صورتی که آمریکا تصمیم به تشدید تنش ها بگیرد توانایی انجام حملات متقابل را دارد.

بلومبرگ در بخش دیگری از این تحلیل نوشته در حالی که دولت ترامپ پیش بینی می نموده خروج از برجام و اعمال تحریم ها ایران را به عقب نشینی از فعالیت های منطقه ای وادار خواهد نمود این کشور در عراق، لبنان، سوریه، یمن و افغانستان فعال است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 377

به "بلومبرگ: ایران به ترامپ نشان داد بزرگ تر از آن است که منزوی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلومبرگ: ایران به ترامپ نشان داد بزرگ تر از آن است که منزوی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید