دیوان محاسبات ادعای یک نماینده مجلس علیه نوبخت را تکذیب کرد

به گزارش مجله افتخار، دیوان محاسبات کشور ادعای یکی از نمایندگان مجلس علیه محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور را تکذیب کرد.

دیوان محاسبات ادعای یک نماینده مجلس علیه نوبخت را تکذیب کرد

به گزارش مجله افتخار، سازمان برنامه و بودجه بیان کرد:

با توجه به تکرار مطلب کذب و ادعای نادرست احمد علیرضا بیگی نماینده مجلس، نسبت به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و نظر به این که ادعاهای نامبرده قبلاً طی نامه شماره 20000/1391 مورخ 16 بهمن 1397 توسط دیوان محاسبات کشور کذب بودن آن رسماً اعلام شده است (سند پیوست)، امور حقوقی سازمان برنامه و بودجه کشور نسبت به پیگیری قضائی نامبرده به جرم نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی، اقدام خواهد نمود.

لازم به ذکر است، چندی پیش 9 نفر از نمایندگان مجلس در نامه ای به رئیس جمهور، نسبت به عدم معین تکلیف 16 هزار میلیارد تومان و یک میلیارد و 177 میلیون دلار از درآمدهای نفتی که باید از محل فروش نفت و گاز به صندوق توسعه ملی واریز می شد، انتقاد نموده و خواهان آنالیز این موضوع از سوی رئیس جمهور شده بودند. این نامه به امضای احمد سالک نماینده اصفهان، احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز، محمد دهقان نماینده طرقبه، محمود صادقی نماینده تهران، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان، محمد حسینی نماینده تفرش، اسدالله عباسی نماینده رودسر، محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز و علیرضا سلیمی نماینده محلات رسیده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 156

به "دیوان محاسبات ادعای یک نماینده مجلس علیه نوبخت را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوان محاسبات ادعای یک نماینده مجلس علیه نوبخت را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید