سرکرده های داعش در کرکوک بازداشت شدند، اعدام دو غیرنظامی

به گزارش مجله افتخار، ایسنا نوشت: برخی گزارش های امروز (شنبه) حاکی از این هستند که مرکز اطلاعات عراق سه تن از فرماندهان گروه تروریستی داعش را در استان کرکوک واقع در شمال این کشور بازداشت کرده است.

سرکرده های داعش در کرکوک بازداشت شدند، اعدام دو غیرنظامی

به گزارش سایت شبکه الحره، مرکز رسانه امنیتی عراق امروز در بیانیه ای اعلام کرد: تیپ های مرکز اطلاعات و تحقیقات عراق توانستند سه برادر را در استان کرکوک بازداشت کنند که یکی از آنها فعالیت های امنیتی برای دفتر نظامی داعش انجام می داد و پیش از این نیز به عنوان معاون امنیتی منطقه موسوم به داقوق در این تشکل تروریستی فعالیت داشت و در ادامه مامور رسیدگی به امور خانواده های داعشی ها و توزیع اموال میان آن شده بود.

طبق این بیانیه، نفر دومی که بازداشت شده نیز برای دفتر نظامی داعش و به عنوان معاون اداری مناطق جنوب غرب کرکوک کار می کرده و در ادامه مامور انتقال مواد غذایی برای داعشی ها در وادی الشای و توزیع پول میان خانواده های آنها بوده است، برادر سوم نیز در دفتر نظامی داعش در دو منطقه موسوم به داقوق و الدوز فعالیت می کرد.

همچنین در این بیانیه آمده است: عملیات بازداشت این تروریست ها به شکلی پیش دستانه در وادی الشای واقع در استان کرکوک انجام شد و در ادامه نیز تمامی اقدامات قانونی لازم در حق آنها انجام شد.

در عین حال خبرنگار روسیا الیوم گزارش داد: داعش دو غیرنظامی را ربوده و در استان الانبار آنها را اعدام کرده است.

داعش این دو شهروند عراقی را در شهرستان الرطبه در استان الانبار ربوده و بعد آنها را اعدام کرده است. نام آنها یحیی عطیوی عبدالغفور و سند نوری حبیب بوده است.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1580

به "سرکرده های داعش در کرکوک بازداشت شدند، اعدام دو غیرنظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرکرده های داعش در کرکوک بازداشت شدند، اعدام دو غیرنظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید