پلوسی خطاب به ترامپ: تو برای همواره استیضاح شده ای

به گزارش مجله افتخار، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بر این باور است که دونالد ترامپ یک رئیس جمهور همواره استیضاح شده است.

پلوسی خطاب به ترامپ: تو برای همواره استیضاح شده ای

به گزارش گروه بین الملل مجله افتخار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه ای گفت: دونالد ترامپ همواره یک رئیس جمهور استیضاح شده خواهد بود، فارغ از اینکه نتیجه محاکمه اش در مجلس سنا چه خواهد بود.

پلوسی خطاب به ترامپ گفت: تو برای همواره استیضاح شده ای. مهم نیست مجلس سنا چه کاری انجام می دهد. این استیضاح هرگز پاک نخواهد شد.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: اگر می دانستم که رئیس جمهور در حال شنیدن این مصاحبه است، می خواستم به او بگویم که بداند برای همواره استیضاح شده است چرا که او از سمت ریاست جمهوری آمریکا برای منافع شخصی و سیاسی اش سوء استفاده نموده است. او امنیت ملی آمریکا را تضعیف نموده و به سوگند ریاست جمهوری اش وفادار نبوده است، سوگندی که بر اساس آن موظف به حفاظت از قانون اساسی بوده است. او همگرایی نظام انتخاباتی ما را هدف قرار داده است.

مجلس نمایندگان آمریکا اخیرا با ارسال مفاد استیضاح ترامپ به مجلس سنا موافقت نموده است. محاکمه ترامپ قرار است سه شنبه در مجلس سنا کلید بخورد.

نخستین اتهام ترامپ سوء استفاده از قدرت در تعلیق یاری 400 میلیون دلاری نظامی به اوکراین بوده است. ترامپ به رئیس جمهور اوکراین فشار آورده است تا درباره فساد اقتصادی جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش تحقیق کند. دومین اتهام مطرح شده علیه ترامپ، جلوگیری و سنگ اندازی از تحقیقات کنگره درباره پرونده رسوایی اوکراین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 719

به "پلوسی خطاب به ترامپ: تو برای همواره استیضاح شده ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی خطاب به ترامپ: تو برای همواره استیضاح شده ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید